Sklep Techemznaki znaki

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu
art

Sklep Techemznaki znaki

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów w branży, używamy nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym oświetleniu i w trudnych warunkach, na co znacznie wpływa pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki należy ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z danym obszarem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy taśma ostrzegawcza żółto czarna opinia dotyczącą znaków bezpieczeństwa.