Kancelaria prawna Stargard Usługę prawna

Informacje

Dodany: 2018-08-03
Kategoria: Usługi lokalne

Tagi dla artykułu
art

Kancelaria prawna Stargard Usługę prawna Stargard

Kancelaria prawna to miejsce robienia zawodu za pośrednictwem prawnika oraz zespół osób tam zatrudnionych. Oprócz doradztwa w zakresie norm i obowiązków prawnych, kancelarie reprezentują klientów przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomocną dłoń prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w spółce komandytowej mogą być wyłącznie mecenasi lub radcowie prawni, a także prawnicy zagraniczni wykonujący porządną praktykę na bazie stosownej ustawy, a wyłącznym przedmiotem działalności takich firm musi stanowić świadczenie pomocy prawnej.

Mimo że nie są przepisy uniemożliwiające zakładanie biurze prawnym prawnych za pośrednictwem osoby niebędące adwokatami ani radcami prawnymi, które prowadzą działalność gospodarczą w zakresie konsultingu prawnego, nie jawi się być to praktyka dozwolona. Według Sądu Najwyższego, użyty przy nazwie firmy zwrot kancelaria prawna może wprowadzać klientów przy błąd poprzez sugestię, iż świadczą w niej pomocną dłoń prawną jednostki będące adwokatami lub radcami prawnymi.

Istniejący w Polsce rozdział na mecenasów i radców prawnych komplikuje prowadzenie wspólnych kancelarii ze względu na różnice uregulowaniach dotyczących np. reklamy. Aktualnie prowadzone istnieją prace mające umożliwić adwokatom i radcom prawnym zakładanie wspólnych kancelarii z doradcami podatkowymi. Gwarantujemy obsługę prawną opartą zwłaszcza na specjalizacji prawników wchodzących w skład naszego teamu. Wspólna praca funkcjonujących w zakresie Kancelarii działów prawnych pozwala na realizację zadań z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najlepszej jakości oferowanych usług. Nasz zespół to doświadczeni radcy prawni, mecenasi i konsultanta podatkowi. Współdziałamy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Wśród naszych pracowników są osoby o szerokim doświadczeniu fachowym, eksperci wyspecjalizowani w określonych http://kancelariaprawna.stargard.pl dziedzinach prawa, a także ludzie młode, wzbogacające nasz zespół nowatorskimi rozwiązaniami prawnymi.

Prawnicy naszej kancelarii, oprócz zdolności z zakresu różnych dziedzin uprawnienia, posiadają także bogate doświadczenia, które zdobywali obsługując wiodące polskie i zagraniczne spółki jak również przedsiębiorców z obszaru małych jak i również średnich przedsiębiorstw działających w różnych branżach i sektorach gospodarki. Zespół prawników własnej kancelarii wykazuje się znajomością specyfiki operowania, problematyki a także uwarunkowań prawniczych poszczególnych odcinków gospodarki, co daje naszej firmie możliwość prawidłowej oceny kwestii biznesowej grono Klientów i pozwala właściwie dostosować zadania prawne faktycznie, aby osiągnąć zamierzone plany.